Regulamin  sklepu internetowego.


Właścicielem sklepu internetowego www.pintal.pl i sprzedawcą artykułów w nim oferowanych jest firma Centrum Ogrodnicze i Motel Grzegorz Pintal  z siedzibą 66-400 Gorzów Wlkp.ul. Walczaka 111

 

Centrum Ogrodnicze i Motel Grzegorz Pintal

Bank GBS Gorzów
Nr konta
028363 0004 0061 6487 2000 0002 

Firma Centrum Ogrodnicze i Motel Grzegorz Pintal  prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.pintal.pl

Adres korespondencyjny:

Centrum Ogrodnicze i Motel Grzegorz Pintal

ul. Walczaka 111

66-400 Gorzów Wlkp.

lubuskie

tel. 95 728 29 35,

tel. 95 728 29 36

office@pintal.eu 


Warunki dokonywania zakupów.


Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia zamieszczony na stronie internetowej sklepu. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.Zamówienia można przesyłać za pośrednictwem strony internetowej Sklepu lub dokonać ich telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. +48 95 728 29 35. Formularze nieprawidłowo wypełnione nie stanowią zamówienia i nie będą realizowane.

 

Realizacja zakupów.


Realizacja zamówienia następuje w ciągu 24h, jednakże w wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia czasu wysyłki, o których klient zostanie powiadomiony e-mailem lub telefonicznie.Wszystkie ceny nowych produktów podawane w sklepie www.pintal.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.Sklep zastrzega sobie prawo zmiany cen oferowanych produktów oraz prawo wycofania niektórych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny. W przypadku zmiany ceny po złożeniu zamówienia, Sklep poinformuje Klienta  o zaistniałej sytuacji najpóźniej w chwili potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku akceptacji przez Klienta nowej ceny zamówienie zostaje anulowane. W każdej paczce  z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub faktura).Zdjęcia produktów zamieszczonych w sklepie internetowym mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wizerunku artykułu znajdującego się w sprzedaży.Wysyłka towaru odbywa się za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej, oraz przez nasz sklep na terenie Gorzowa Wlkp. i do 50 km poza Gorzowem. Wlkp. .Przekazanie towaru następuje po zaksięgowaniu przelewu a w przypadku płatności gotówką przy odbiorze.Istnieje możliwość odbioru towaru osobiście w naszym sklepie w Gorzowie Wlkp. ul. Walczaka 111 (w godzinach użedowania sklepu. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki określone na stronie sklepu pod tematem wysyłka.


Reklamacje i gwarancje.


Niektóre produkty dostępne w sklepie objęte są 24 miesięczną gwarancją. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, a w szczególności powstałych   w wyniku nieprawidłowego użytkowania (niezgodnego z  przeznaczeniem) oraz wskutek naturalnego zużycia materiału. Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Jeżeli uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera należy skontaktować się z firmą kurierską (telefon znajduje się na liście przewozowym) i zażądać ponownego przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Jedynie poprawnie spisany protokół uszkodzenia umożliwi wymianę sprzętu na nowy lub uzyskanie odszkodowania. PRZYJĘCIE PRZESYŁKI BEZ ZASTRZEŻEŃ POWODUJE WYGAŚNIĘCIE ROSZCZEŃ Z TYTUŁU USZKODZENIA TOWARU. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.Koszty, związane   z odesłaniem towaru reklamowanego ponosi Kupujący. W przypadku uznania reklamacji towar jest odsyłany na koszt sklepu, jeżeli reklamacja nie zostanie uznana - klient ponosi koszty wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli www.pintal.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.


Zwroty.


Zamawiający może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyn, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki tylko wtedy, gdy towar nie był używany, ani nie został  w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu, nie odpieczętowanym. Towar należy zwrócić wraz z dowodem zakupu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.Należna kwota zostanie zwrócona po otrzymaniu i sprawdzeniu zawartości przesyłki w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto podane przez kupującego. 

 

Postanowienia końcowe.


www.pintal.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: office@pintal.eu Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane www.pintal/pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków.Składając zamówienie w sklepie internetowym www.pintal.pl akceptujesz regulamin naszego sklepu.